1 października 2020 | 07:19
You are here:  / Hobby / Komunikaty Firm / Kultura i Sztuka / Fotoobrazy na szczycie trendów

Fotoobrazy na szczycie trendów

fotoobrazy

Zdjęcia, które wykonujemy stanowią sposób na dokumentowanie naszego życia. To własnie dzięki nim mamy możliwość powrócenia do cennych chwil związanych z dniem naszego ślubu, pierwszych urodzin dziecka czy też do momentów, gdy byliśmy w podróży. Albumy powinny zajmować istotne miejsce na półce każdego przytulnego domu. Nie są one jednak jedynym sposobem na zaprezentowanie fotografii, które lubimy oraz tych, które z jakiś względów są dla nas ważne.

Zdjęcia na płótnie, czyli jak udekorować ściany w swoim domu

Zdjęcia na płótnie, które wydrukowane są na prawdziwym płótnie, które następnie zostaje naciągnięte na solidną ramę wykonaną z drewna, stanowią świetny sposób na dekoracje w domu. Takie rozwiązanie pozwali wyeksponować Twoje ulubione zdjęcie niczym prawdziwe dzieło sztuki. Wystarczy jedynie wybrać jeden z wielu dostępnych formatów i zgłosić swoje zamówienie. Najwyższej jakości druk wykorzystuje dwanaście kolorów.

Proponujemy rozwiązania charakteryzujące się najwyższą jakością. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z usług, które są świadczone przez naszą firmę. W razie dodatkowych pytań, pozostajemy oczywiście do dyspozycji. Z przyjemnością wyjaśnimy każdą wątpliwość, która się Państwu nasunie.

Fotoobrazy – o czym pamiętać przy projektowaniu?

Płótno zostaje zadrukowane wybraną przez Państwa fotografią, a następnie zostaje naciągnięte na odpowiednią ramę. Z tego też względu, koniecznym jest, aby pamiętać podczas projektowania o uwzględnieniu dodatkowych trzech centymetrów na każdym z brzegów zdjęcia. Są one potrzebne do wykonania zakładek na ramę.

Fotoobrazy w chwili obecnej znajdują się na szczycie trendów, jeśli chodzi o kwestie związaną z projektowaniem wnętrz. Są one o wiele bardziej atrakcyjne od obrazów i nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, który wynika z faktu, że często sami jesteśmy autorami zdjęć, które ozdabiają nasze ściany. Ceny za fotoobrazy są ściśle uzależnione od konkretnego projektu oraz od jego wielkości. Zdjęcia powinny być w dużej rozdzielczości. Na koniec – kilka przykładów, które przedstawiają piękne obrazy Warszawy dostępne w formie online.