19 września 2020 | 10:27
You are here:  / Info / Ludzie / Społeczeństwo / Filmowcy poszukują młodych aktorów-amatorów

Filmowcy poszukują młodych aktorów-amatorów

Młodzi reżyserzy z Gdyńskiej Szkoły Filmowej poszukują dziewcząt i chłopców, którzy marzą o tym, by wystąpić przed profesjonalną kamerą. W dniach 7 i 8 kwietnia, w siedzibie placówki przy placu Grunwaldzkim 2 w Gdyni, o godzinie 11:00 odbędzie się casting, który może być ciekawą przygodą ze światem kina.

Dzieci i młodzież będą mogli wystąpić w filmach dyplomowych. Próby odbędą się pod opieką Roberta Glińskiego, znanego reżysera i scenarzysty. Uczestnicy castingu będą podzieleni na dwie grupy:

– dziewczynki i chłopcy w wieku 6–13 lat;

– chłopcy w wieku 14–18 lat.

Zapraszamy wszystkie dzieci, także bez doświadczenia aktorskiego. Casting prowadzony będzie w bezstresowej atmosferze. W sumie poszukujemy dzieci do czterech filmów dyplomowych, które będą kręcone w lipcu, sierpniu i wrześniu, terminy będą znane przed wakacjami. Każdy z czterech scenariuszy jest zupełnie inny od pozostałych, więc szukamy różnych dzieci – mówi Maksymilian Nowicki, współorganizator wydarzenia.

Na miejscu będą gotowe zadania aktorskie do wykonania. Nie trzeba zatem się do nich szczególnie przygotowywać. Nie ma też specjalnych zapisów – wystarczy po prostu sobie zarezerwować wolny czas. Jednak, jak zastrzegają współorganizatorzy, w przypadku dużej liczby chętnych możliwe są kolejki.

Więcej informacji o castingu można uzyskać, kontaktując się e-mailową drogą z organizatorami pod adresem: castingdladziecigsf@gmail.com.

Więcej informacji: Filmowcy poszukują młodych aktorów-amatorów
Źródło: http://www.nadmorski24.pl/

LEAVE A REPLY