24 września 2020 | 11:23
You are here:  / Info / Ludzie / Społeczeństwo / Chcą wybiegać domy dla psów

Chcą wybiegać domy dla psów

Potrzebują spacerów, głaskania, zainteresowania, ale przede wszystkim kontaktu z człowiekiem. Psy ze schroniska w Dąbrówce z pewnością chciałyby znaleźć dom. Ma im w tym pomóc akcja, w której chętni pobiegną prawie pięć kilometrów dla i z czworonogami.

Już 6 maja o godzinie 11:00 w Dąbrówce odbędzie się akcja „Wybiegaj dom dla psa”. W wydarzeniu weźmie udział 50 par biegaczy, czyli człowiek plus pies. W biegu wezmą udział zawodnicy, którzy zgłosili swój udział, oraz wybrane dla nich psy ze schroniska. Do pokonania z czworonożnym przyjacielem będzie trasa o długości 4,62 km.

Listy startowe już są zamknięte, ale organizatorzy wydarzenia zachęcają do kibicowania biegaczom oraz ich czworonożnym partnerom.

Przed biegiem proponujemy krótki spacer z psem, gdyż „przystanki natury fizjologicznej” podczas biegu nie będą odliczane od uzyskanego czasu. Po biegu zaprosiliśmy wszystkich chętnych na integracyjne ognisko przy schronisku, my zapewniamy słodki poczęstunek i napoje. Zapewnimy opiekę medyczną podczas wydarzenia – informuje schronisko.

Nie zabraknie również psów do „wyspacerowania” poza biegiem. Po wyczerpującym biegu i emocjonującym kibicowaniu odbędzie się wspólne ognisko. Chodzi głównie o miłą atmosferę i dobrą zabawę.

Więcej informacji: Chcą wybiegać domy dla psów
Źródło: http://www.nadmorski24.pl/

LEAVE A REPLY