1 października 2020 | 08:44
You are here:  / Hobby / Nowa kamera! Oglądaj panoramę Zatoki Puckiej

Nowa kamera! Oglądaj panoramę Zatoki Puckiej

Na portalu Nadmorski24.pl dostępna jest nowa kamera widokowa, która przedstawia panoramę Zatoki Puckiej i Półwyspu Helskiego.

Kamera Władysławowo Zatoka Pucka

Dzięki obrotowej kamerze, umieszczonej we Władysławowie w dzielnicy Szotland, możemy podziwiać malownicze widoki w jakości HD.

To kolejna kamera, która pokazuje Władysławowo. Przypomnijmy, że na portalu można na żywo oglądać również plażę we Władysławowie, dostępny jest także widok na Półwysep Helski oraz Bałtyk.

Władysławowo to miasto chętnie odwiedzane przez turystów. Szeroka plaża oraz sezonowe atrakcje przyciągają letników. Ci, którzy z różnych względów nie mogą odwiedzić tej miejscowości, mogą pocieszyć się m.in. widokiem z kamer.

40 kamer dostępnych na portalu!

Przypomnijmy, że w naszym serwisie są również dostępne inne obrotowe kamery z nadmorskich miejscowości pokazujące widok na plażę w Dębkach, przystań w Chałupach, marinę w pucku czy bulwar w Helu.

Urządzenia pozwalają oglądać na żywo ciekawe pod względem turystycznym miejsca na Pomorzu. Wystarczy kilka kliknięć i możemy sprawdzić, czy na plaży w Karwi wieje wiatr, albo czy na rondzie we Władysławowie są korki.

Wybrane kamery:

Więcej informacji: Nowa kamera! Oglądaj panoramę Zatoki Puckiej
Źródło: http://www.nadmorski24.pl/

LEAVE A REPLY