1 października 2020 | 04:21
You are here:  / Kobieta / Paranormalne / Wydarzenia / Kto korzysta z usług wróżek i ile to kosztuje?

Kto korzysta z usług wróżek i ile to kosztuje?

Wróżka telefoniczna to nie tylko osoba, która stara się odczytywać przyszłość z kart tarota, czy też korzystając z innych pomocy. To również bardzo często osoba, do której można zadzwonić, żeby podzielić się swoimi problemami, lękami, czy po prostu pogadać, jeżeli nie ma wokoło innych osób. Dlatego z usług wróżek korzystają – co pokazują statystyki – przede wszystkim osoby samotne i starsze, dla których jest to nieraz jedyna możliwość przeprowadzenia z kimś długiej i szczerej rozmowy. To, że jest to rozmowa bardzo wysoko płatna, to inna kwestia.

Ile kosztuje rozmowa z wróżką?

Jeżeli potrzebna jest rozmowa z wróżką telefon jest najłatwiejszym sposobem, aby się do niej dostać. Koszt rozmowy z wróżką zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od samej wróżki. Są w tym rynku osoby, które są bardziej cenione, a rozmowa z którymi będzie kosztowała więcej, a są też wróżki, które dopiero zaczynają swoja karierę, a z którymi rozmowa kosztuje mniej. Oprócz tego specjalnie wycenione mogą być różnego rodzaju usługi, jak na przykład postawienie tarota, czy inne sposoby wróżenia, albo bardziej długoterminowe wróżby. Najczęściej, rozmowa z wróżką opłacana jest przez koszt rozmowy telefonicznej, która zazwyczaj nie spada poniżej kilku złotych za minute. Dziesięciominutowa rozmowa, która jest chyba minimum, żeby w jakikolwiek sposób się z wróżką skomunikować, będzie kosztowała więc kilkadziesiąt złotych (najczęściej pomiędzy czterdzieści, a sześćdziesiąt). Rozmowy dłuższe, w czasie których wróżka stawia tarota i interpretuje jego karty, mogą więc kosztować nawet kilkaset złotych. 

Kto korzysta z usług wróżek?

Telefon do wróżki wybierają przede wszystkim osoby, którym doskwiera samotność, a które nie są w stanie poradzić sobie w inny sposób. Są więc to przede wszystkim osoby starsze, którym brak w otoczeniu innych osób, na przykład osoby żyjące samotnie, z dala od rodziny. Często wybierają usługi wróżki nie po to, aby dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości, ale aby pogadać, czy podzielić się swoimi obawami. Z usług wróżek działających telefonicznie korzystają też często osoby w bardzo trudnej sytuacji, zdesperowane, którym nikt nie jest w stanie pomóc. Rozmowa z wróżką to łatwy sposób na nadzieję w nawet najtrudniejszej sytuacji. Nalezy jednak pamiętać, że rozozmowa z wróżką to tylko forma rozrywki, a wróżba to nie wyrocznia. Sami decydujemy co się wydarzy, dlatego należy podchodzić do wszystkiego zdroworozsądkowo. Nie nalezy również wierzyć wróżce w 100%. Jest ona człowiekiem, który może się również mylić!