20 września 2020 | 22:36
You are here:  / Biznes, Ekonomia, Finanse / Komunikaty Firm / Wydarzenia / Wynajem długoterminowy wózków widłowych – czy to możliwe?

Wynajem długoterminowy wózków widłowych – czy to możliwe?

Jak się okazuję, przedsiębiorcy nie muszą przeznaczać sporych nakładów finansowych, aby wykorzystywać w swojej pracy flotę wózków widłowych. Producenci tego rodzaju pojazdów oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem specjalistycznych pojazdów, umożliwiają wynajem długoterminowy wózków widłowych. Czołowym producentem wózków widłowych jest firma Still, której ofertę można znaleźć na stronie internetowej still.pl,.

Wynajem wózków widłowych – o co w nim chodzi?

Wynajem wózków widłowych, zwalnia przedsiębiorstwa z konieczności wydania sporej ilości pieniędzy na zakup wózków widłowych na własność. Możliwość wynajmu wózka widłowego, sprowadza się do konieczności wykonania atrakcyjnej, comiesięcznej opłaty. Wynajem wózków widłowych, wiąże się zazwyczaj z koniecznością wypożyczenia pojazdów na okres co najmniej 24 miesięcy i pod wieloma względami przypomina standardowy leasing pojazdów. Warto wspomnieć, że wielu producentów wózków widłowych oferuje możliwość krótkoterminowego wynajmu pojazdów, co jest niewątpliwym atutem w przypadku firm, które chcą korzystać z konkretnych wózków widłowych jedynie przez kilka miesięcy.

Wynajem długoterminowy wózków widłowych od czołowych producentów tego rodzaju pojazdów, umożliwia wypożyczenie niemal każdego typu wózków widłowych. W ofercie wynajmu długoterminowego wózków widłowych, znajdują się pojazdy o napędzie elektrycznym, hybrydowym, jak również tradycyjnym napędzie spalinowym (wózki widłowe z silnikiem diesla, lub benzynowe z instalacją LPG).

Przedsiębiorcy korzystający z wynajmu długoterminowego mogą również wybierać w specyfikacji technicznej konkretnych modeli. W ofercie długoterminowego wynajmu, znajdują się zarówno mniejsze i zwrotniejsze wózki widłowe o kompaktowych rozmiarach i niewielkiej nośności, jak również duże maszyny, które mogą pochwalić się ogromną wytrzymałością oraz nośnością.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy wózków widłowych?

Długoterminowy wynajem wózków widłowych, wiąże się nie tylko z korzyściami finansowymi w postaci zaoszczędzenia środków finansowych na wynajmie tych pojazdów, ale także pozwala pozbyć się dodatkowych formalności, typowych dla np. finansowanie wózków widłowych za pomocą kredytu  obrotowego, czy kredytu gotówkowego dla firm.

Wynajem długoterminowy wózków widłowych pozwala pozbyć się zbędnych formalności, związanych z obsługą serwisową konkretnych pojazdów, a także wykonywaniem regularnych przeglądów technicznych. W większości przypadków, cała obsługa jest wykonywana darmowo przez firmę, która oferuje wynajem długoterminowy wózków widłowych, dzięki czemu klienci mogą skupić się tylko i wyłącznie na używaniu ich w codziennej pracy.