24 września 2020 | 09:22
You are here:  / Komunikaty Firm / Technologie / Energylandia – jakie są jej największe atrakcje?

Energylandia – jakie są jej największe atrakcje?

Zacznijmy od niedalekiej przyszłości. W budowie znajduje się obecnie Mega Coaster Hyperion. Będzie to największa i najszybsza atrakcja tego typu w całej Europie. Co ważne, będzie ona do dyspozycji gości już w tym roku! Czekają na nich m.in. prędkości przekraczające 140 km/h, spady sięgające 80 metrów czy inne elementy, które założą się na prawdziwie ekstremalne doznania. Bez wątpienia będzie to prawdziwy hit, zwłaszcza wśród osób, które tak bardzo poszukują niesamowitych wrażeń.

Już teraz zachęcamy do śledzenia informacji o tej inwestycji i wyczekiwania na datę jej otwarcia. Gwarantujemy, że będzie warto. Tymczasem przejdźmy do atrakcji, które obecnie funkcjonują i można zaliczyć je do tych najbardziej atrakcyjnych!

1. Splash Battle

Bez wątpienia perspektywa strzelania do innych uczestników spływu sprawia, że tak wiele osób decyzje się na tę atrakcję. Należy jednak pamiętać, że wzdłuż trasy również ustawione są armatki wodne, z których inni goście będą mogli strzelać do nas. Tak duża interakcja sprawia, że naszym zdaniem, jeżeli niestraszne nam przemoczenie, Slash Battel jest po prostu punktem obowiązkowym wizyty w Energylandii.

2. Karuzela „Sissi”

To karuzela o prawdziwie bajkowym wyglądzie – to chyba pierwsze skojarzenia każdego, kto zobaczył ją po raz pierwszy. Atrakcja skierowana jest oczywiście dla młodszych gości. Ze względu na swój bajkowy i magiczny klimat – naszym zdaniem nie można jej pominąć, zwłaszcza każda dziewczynka będzie niesamowicie zadowolona z przejażdżki na jednym z karuzelowych kucyków!

3. Water Park

Nie ma chyba osób, które nie chciałby skorzystać z możliwości parku wodnego podczas aktywnego, słonecznego dnia. Dlatego właśnie nie można się dziwić, że w Energylandii jest on tak popularny. Obecnie składają się na niego aż 3 baseny, o różnej głębokości, o wspólnej powierzchni sięgającej 1800 m2.

Co ważne, została otwarta również strefa Tropical Fun. To na niej goście będą mogli skorzystać z jednej z wielu zjeżdżalni. Jest to na chwilę obecną największy park wodnym w całej Polsce! Jeżeli ktoś oczekuje pięknej plaży, kolorowych drinków i pontonów – gwarantujemy, że Energylandia spełni każdą z tych zachcianek!

Pamiętajmy, że całość nie dość, że jest niezwykle komfortowa (dostęp do przebieralni i suszarek), to jest też niezwykle bezpieczna – nad gośćmi cały czasu czuwa kilkunastu wykwalifikowanych ratowników, wszystko po to, aby z jednej strony czuli się oni komfortowo, z drugiej, aby nie doszło do jakichkolwiek wypadków z udziałem dzieci czy dorosłych.

4. Speed Water Coaster

To nowość, która pojawiła się w Energylandii dopiero w tym sezonie. To połączenie, które idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które lubią i wodę, i naprawdę duże prędkości. Dodamy tylko, że jest to absolutnie największa i najszybsza atrakcja tego typu na całym świecie. Prędkość może bowiem sięgać nawet 100km/h, dodatkowo podczas całej trasy uczestnicy wzniosą się nawet 60 metrów nad ziemię.

W trakcie przejazdu będą oni również wiele razy ochlapani naprawdę sporą ilością wody – pamiętajcie, aby brać to pod uwagę przed ruszeniem w drogę.

Oferta dla każdego!

To tylko kilka przykładów popularnych atrakcji z Energylandii. Jest ich znacznie więcej i są dostosowane do różnorodnych wymagań uczestników oraz ich zróżnicowanego wieku. Dla siebie znajdą tam coś i młodzi mężczyźni żądni wrażeń, i małe dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkiego, co Energylandia ma do zaoferowania. Więcej informacji znajduje się oczywiście na ich stronie internetowej – www.energylandia.pl. Znajdują się tam również filmiki przedstawiające konkretne atrakcje, więc można dokładnie sprawdzić, czy dane miejsce będzie dla nas odpowiednie.

My tymczasem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Energylandii jeszcze w tym sezonie – gwarantujemy, że będzie to znakomita decyzja i nikt z uczestników nie będzie jej żałował!

Nowości w energylandii