1 października 2020 | 07:58
You are here:  / Sport / Piłkarki z Luzina wygrywają Powiatowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Piłkarki z Luzina wygrywają Powiatowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W środę (25 kwietnia) w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt. Turniej był eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich, które odbędą się w Lęborku. Były to już szóste Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w tej dyscyplinie sportu, która jest co raz bardziej popularna w naszym powiecie. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Luzinie.

W zmaganiach wzięło udział ponad 70 zawodniczek. Poziom rywalizacji był dobry, a mecze – bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał Bartłomiej Woźniak, referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie (Ewelina Barra, Julia Fajter, Milena Fajter, Nikola Kankowska, Monika Kolmetz, Andżelika Kotłowska, Patrycja Kowalewska, Bernadetta Landowska, Dagmara Langa, Wiktoria Miotk, opiekun drużyny – Grzegorz Semak)

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Szemudzie

– IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie

– V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi

– VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie

– VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostkowie

Więcej informacji: Piłkarki z Luzina wygrywają Powiatowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Źródło: http://www.nadmorski24.pl/

LEAVE A REPLY