19 września 2020 | 11:17
You are here:  / Biznes, Ekonomia, Finanse / Komunikaty Firm / Wiedza / Wymieniamy waluty w Rkantor po średnim kursie!

Wymieniamy waluty w Rkantor po średnim kursie!

wymiana walut

Niezależnie od tego, czy wybieracie się na zagraniczne wypady, czy planujecie spędzić sylwestra poza granicami Polski, Rkantor.com pomoże Wam wymienić walutę po kursie średnim. Rkantor jest wspierany przez Raiffeisen Polbank, dzięki czemu macie gwarancję bezpieczeństwa dokonywanych transakcji z dodatkowo załączonymi ciekawymi funkcjami.

Wymiana walut w Rkantor, to wygoda i brak opłat

Najbardziej wygodną funkcją tego kantoru jest to, że nie musimy posiadać osobnego konta walutowego, aby wymienić pieniądze. Wymienione kwoty, bez dodatkowych opłat, można wybrać bezpośrednio w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank lub skorzystać z drugiej opcji, czyli wymiany złotówek na euro odbieranych przy pomocy kodu SMS w bankomatach Euronetu, a także skorzystać z usługi InPostu, który dostarczy nam wymienione pieniądze. Można też zrobić przelew bezpośrednio na konto walutowe w dowolnym banku.

Warto podkreślić, że Rkantor obsługuje wymiany 5 walut: złotówki, euro, funty, szterlingi, franki szwajcarskie oraz dolary (PLN, EUR, GBP, CHF, USD). Korzystanie z tego kantoru jest bezpłatne jak również darmowe są wszystkie przelewy do 10 największych banków!

Działania Rkantor.com przyjazne klientowi

Różnice w kursach walut obecnie wynoszą 2gr i jest to tak zwany spread. Dzięki promocjom można dokonać wymiany aż 1500 jednostek po średnim kursie pomijając wspomniany wcześniej spread. Rejestracja w kantorze jest bezpłatna i na start dostajemy aż 1500 punktów! Punkty umożliwiają wymianę walut po kursie średnim.

Jak skorzystać z tych promocji?

Nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się podając specjalny kod polecający: 32771582

Wspomniane 1500 punktów na start bierze się z faktu samej rejestracji, która daje nam 1000 punktów, a dodatkowo 500 punktów otrzymujemy za rejestrację z podanym kodem polecającym. Warto podkreślić też, że otrzymane punkty ważne będą przez pół roku od daty rejestracji. Za polecanie kantoru znajomym otrzymuje się również dodatkowe 500 punktów, które pozwalają na wymianę aż 1500 jednostek waluty bez wspomnianego wyżej spreadu.

Szczegółowy opis rejestracji można znaleźć w innych wpisach, a najwięcej przydatnych informacji można znaleźć oczywiście na stronie Rkantor.com – kantor internetowy.