23 września 2020 | 10:23
You are here:  / Sport / Gryf Wejherowo zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg

Gryf Wejherowo zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg

W 27. kolejce II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo zawalczy o punkty na wyjeździe w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 15:00.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w sezonie 2017/2018 na Wzgórzu Wolności padł remis 2:2. Relację z tego meczu zamieściliśmy tutaj. Wówczas, mimo znaczącej przewagi gości, zdobyty punkt należało uznać za sukces. Jednak Przy obecnej formie piłkarzy Gryfa zwycięstwo w Tarnobrzegu wydaje się jak najbardziej realne.

Karygodnym błędem byłoby jednak lekceważenie gospodarzy. Mimo czterech porażek z rzędu, które stały się udziałem piłkarzy Siarki, stanowią oni nieobliczany zespół, który potrafi nawiązać równorzędną walkę z każdą drużyną. Gryf może zatem się spodziewać trudnej przeprawy. Warto pamiętać, że w szeregach tarnobrzeżan są również zawodnicy, którzy grali na boiskach Ekstraklasy.

Siarka Tarnobrzeg zajmuje obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli z 35 punktami na koncie i perspektywą pewnego utrzymania się w lidze. Takiej pewności nie mają jeszcze wejherowianie. Gryf znajduje się na 14. miejscu, tuż przed strefą spadkową, i ma 27 „oczek”.

Więcej informacji: Gryf Wejherowo zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg
Źródło: http://www.nadmorski24.pl/

LEAVE A REPLY